Jsme vzdělávací akademie nejen pro kadeřníky.
the ~ academy, Havanská 11, Praha 7
Dominika +420 777 300 591 | dominika@myone.cz | dotazy ke školení a vzdělávání
Barbora +420 737 152 528 | theacademy@myone.cz | změny rezervací & faktury a finance
recepce the ~ academy +420 725 856 125 | recepce@myone.cz
Zobrazit kurzy
COLOR CORRECTION

COLOR CORRECTION

Korekce barvy je pro kadeřníka každodenní činností. Vybrali jsme ty nejčastější problematiky, které straší každého kadeřníka a na stáži COLOR CORRECTION si tyto techniky probereme pořádně do hloubky! Nina a Diana Ti odprezentují teorii několika typů barvení, jako je třeba přechod z melíru na celistvou blond nebo Ti ukáží, co dělat s nehezkým a nepovedeným melírem! Jaký je ideální postup pro odstranění nesouměrné a flekaté barvy k čistému, jednotnému výsledku? Nedaří se ti sjednotit světlou blond do perfektní zářivé a odrost ti chytá jinak? Jak a kdy správně provést vymývací lázeň? Naučí se správné postupy při ztmavování barev - aneb jak správně provádět repigmentaci, rozbourání příliš světlé a slité blond a nebo návrat k přirozenosti. Dozvíš se, jak připravit vlasy před náročným barvením a proč je při korekci důležitá kondice vlasů. Přijď si na školení odbourat strach z korekce a vyzkoušej si na workshopu techniky, které z tebe udělají opravdového profíka! 

 

Školení COLOR CORRECTION je podmíněno stáží COLOR BASIC. Před rezervací se prosím ujistěte, že jste alespoň 3 měsíce před přihlášením absolvovali školení COLOR BASIC. 

 

ČASOVÝ PLÁN

Začátek stáže I 10:00 

Polední pauza I 13:00 - 14:00

Konec stáže I 19:00 - 22:00

 

CO S SEBOU?

fén, kartáče, špičku, hřebeny a pinety 

 

KUDY K NÁM?

Jana Zajíce 26, Praha 7, 170 00 (vchod z ulice Havanská)

Tramvajová zastávka LETENSKÉ NÁMĚSTÍ.

theacademy@myone.cz

recepce +420 725 856 125

 

INFORMACE

Modelky / cvičné hlavy na workshop jsou zajištěny z naší strany. Na stáži pro vás bude připraveno malé občerstvení. Na konci školení získáte certifikát o účasti. (Certifikát lze získat pouze po kompletním absolvování celé stáže, v plném časovém rozsahu). 

 

Je školení obsazené? Napiš nám, že máš o COLOR CORRECTION zájem a my ti dáme vědět hned, jak bude nový termín online!

Začátek Konec Lokalita Kapacita zaplněná/celková Cena
Vaše registrace se zpracovává

loading...